| Merknaam: | Sunshineopto |
| Modelnummer: | SP3WB460 |
| Moq: | 1000 stuks |
| Prijs: | Need to negotiate |
| Verpakking: | 50PCS/REEL, 1000PCS/BOX |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Paypal, Western Union, Geldgram |
| Modelnr. | SP3WB460 |
|---|---|
| Afwerking | Reflow solderen |
| Chips | Taiwan chip 45mil |
| MOQ | 1000 stuks |
| Grootte | 14.8x7.9mm |
| Kijkhoek | 120 graden |
| Pakket | 50 stuks/rol, 1000 stuks/doos |
| Voltage | 3.2-4.0V |
| Stroom | 800mA |
| Golflengte | 460-470nm |
| Lichtstroom | 40-50lm voor 3W |
| Kwaliteitsgarantie | 2 jaar garantie |
| Hoofdmarkt | Over de hele wereld |
| Verzendmethode | Levertijd |
|---|---|
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 werkdagen |
| EMS | 10-15 werkdagen |
| HK Post Air Mail Register | 15-18 werkdagen |
| Handelsvoorwaarden | FOB | EXW | CIF | CFR |
| Monsterbeschikbaarheid | JA |
| Standaard Levertijd | 3-4 werkdagen |
1. Bevestig de ontvangst van producten bij ontvangst. Indien goederen beschadigd zijn, neem dan onmiddellijk contact met ons op en stuur foto's ter verificatie en oplossing.
2. Wij garanderen tijdige verzending, maar kunnen de levertijden van expresleveringen niet controleren. Ons verkoopteam zal de volgende werkdag trackingnummers verstrekken. U kunt uw zending volgen met het verstrekte nummer of contact opnemen met uw lokale expresbedrijf.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies