| Merknaam: | Sunshineopto |
| Modelnummer: | SP3WNW220 |
| Moq: | 1000pcs |
| Prijs: | Need to negotiate |
| Verpakking: | 50PCS/REEL |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Paypal, Western Union, Geldgram |
220LM 3W High Power LED 6500K met Star Aluminium PCB
Beschrijving: De beste grondstoffen voor onze LED-productie
| Model nr. | SP3WNW220 |
|---|---|
| Afwerking | terugvloeiend solderen |
| Materiaal | Epistar chip of Bridgelux chip 45mil |
| MOQ | 1000 stuks |
| Grootte | 14.8x7.9mm |
| Zienhoek | 120 graden, 90 graden, 60 graden. |
| Pakket | 50 stuks per rol, 1000 stuks per doos |
| Spanning | 30,5-4,5 V |
| Stroom | 700 mA |
| Lichtstroom | 200-220 mm |
| Kleurtemperatuur | 4000-4500K, 4500-5000K, 5000-5500K, 5500-6000K, 6000-6500K, 6500-7000K |
| Certificaat | LM-80, RoHS |
| Gebruik | LED-verlichting, straatverlichting, zaklamp, LED-lamp, halogeenlamp, tafelverlichting, lichtstrookjes, enz. |
| Kwaliteitsgarantie | 2 jaar garantie |
| Hoofdmarkt | Over de hele wereld |
| Verzendmethode | Leveringstermijn |
|---|---|
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 werkdagen |
| EMS | 10-15 werkdagen |
| HK Post Air Mail Register | 15-18 werkdagen |
| Handelsvoorwaarden | FOB-vervoer EXW-vervoer CIF-vervoer CFR-vervoer |
| Beschikbaarheid van monsters | - Jawel. |
| Standaard levertijd | 3-4 werkdagen |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies