| Merknaam: | Sunshineopto |
| Modelnummer: | Zon-38DTL |
| Moq: | 1000 stuks |
| Prijs: | Need to negotiate |
| Verpakking: | 2000pcs/ctn |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Paypal, Western Union, Geldgram |
| Modelnummer | SUN-38DTL |
|---|---|
| Kracht | 1W / 3W |
| Grootte van de lens | Diameter 38 mm, hoogte 10 mm |
| LED-chips | SSC, Edison LED's |
| Temperatuurbereik | -35°C tot +90°C |
| Materialen | Optische kwaliteit PMMA |
| Overdraagbaarheid | 93% |
| Kleur van de houder | zonder houder |
| Straalhoek | 90 graden |
| Oppervlakte | Perlen |
Deze 90 graden hoogvermogende LED-lens maakt gebruik van optisch PMMA met een ontwerp voor het oppervlak van de kralen en heeft een diameter van 38 mm en een hoogte van 10 mm.geschikt voor 1 ′′3W-hoge-energie-LED's en compatibel met Edison- en SSC-chips voor gebruik in schijnwerpers, downlights, baanlichten en compacte schijnwerpers.
De 90 graden lichtstraal biedt een middelgrote verdeling die de centrale verlichting en de dekking in evenwicht brengt, geschikt voor spot, downlight,corridor- en displayverlichting waar zowel accent als algemene dekking nodig is.
schijnwerpers en baanlichten
Compacte onderverlichting en plafondverlichting
Verlichting van vitrines en vitrines
Kleine schijnwerpers, indicator- en accentmodules
| Verzendmethode | Leveringstermijn |
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 werkdagen |
| EMS | 10-15 werkdagen |
| HK Post Air Mail Register | 15-18 werkdagen |
| Handelsvoorwaarden | FOB. EXW. CNF. |
| Beschikbaarheid van monsters | - Jawel. |
| Standaard levertijd | 3-4 werkdagen |
Veelgestelde vragen
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies