| Merknaam: | MEAN WELL |
| Modelnummer: | HDR-30-12 |
| Moq: | 10 |
| Prijs: | Negotiate |
| Verpakking: | dozen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Paypal, Western Union, Geldgram |
| Productnaam | 12V 24W Aluminium Behuizing LED Voeding Constante Spanning LED Driver voor Buitenverlichting |
| Modelnr. | HDR-30-12 |
| Vermogen | 24W |
| Ingangsspanning | 85-264VAC |
| Uitgangsspanning | 12V |
| Nominale stroom | 2A |
| Frequentiebereik | 47-63Hz |
| Rendement | 88% |
| Garantie | 3 jaar |
| Afmetingen | 90x54.5x35mm |
| Verpakking | 0.13kg/stuk, 96stukken/14.2Kg/1.04CUFT |
| MODEL | HDR-30-5 | HDR-30-12 | HDR-30-15 | HDR-30-24 | HDR-30-48 | |
| UITGANG | DC SPANNING | 5V | 12V | 15V | 24V | 48V |
| NOMINALE STROOM | 4A | 2A | 1.6A | 1A | 0.63A | |
| NOMINAAL VERMOGEN | 20W | 24W | 24W | 24W | 30W | |
| RIPPLE & RUIM (max.) Opmerking.3 | 80mVp-p | 120mVp-p | 120mVp-p | 150mVp-p | 200mVp-p | |
| SPANNING TOLERANTIE Opmerking.4 | ±2% | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% | |
| LIJN REGULATIE | ±0.5% | ±0.5% | ±0.5% | ±0.5% | ±0.5% | |
| BELASTING REGULATIE | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% | |
| SETUP, RIJTIJD Opmerking.6 | 500ms/230VAC, 1200ms/115VAC | |||||
| HOLD UP TIJD (Typ.) | 10ms/230VAC, 10ms/115VAC | |||||
| INGANG | SPANNING BEREIK | 85~264VAC | ||||
| FREQUENTIE BEREIK | 47~63Hz | |||||
| RENDEMENT (Typ.) | 84% | 86% | 87% | 88% | 89% | |
| AC STROOM (Typ.) | 0.5A/115VAC, 0.25A/230VAC | |||||
| INSCHAKELSTROOM (Typ.) | COLD START 25A/115VAC 45A/230VAC | |||||
| Verzendmethode | Levertijd |
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 werkdagen |
| EMS | 10-15 werkdagen |
| HK Post Air Mail Register | 15-18 werkdagen |
| Handelsvoorwaarden | FOB | EXW | CNF |
| Sample Beschikbaarheid | JA |
| Standaard Levertijd | 3-4 werkdagen |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies