| Merknaam: | Sunshineopto |
| Modelnummer: | SP3WG520 |
| Moq: | 1000pcs |
| Prijs: | Need to negotiate |
| Verpakking: | 50PCS/REEL, 1000PCS/BOX |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Paypal, Western Union, Geldgram |
| Modelnr. | SP3WG520 |
|---|---|
| Afwerking | Reflow solderen |
| Chips | Taiwan chip 45mil |
| MOQ | 1000 stuks |
| Afmeting | 14.8×7.9mm |
| Kijkhoek | 120 graden |
| Verpakking | 50 stuks/rol, 1000 stuks/doos |
| Spanning | 3.2-4.0V |
| Stroom | 800mA |
| Golflengte | 520-530nm |
| Lichtstroom | 90-100lm |
| Kwaliteitsgarantie | 2 jaar garantie |
| Hoofdmarkt | Over de hele wereld |
1. Bevestig de ontvangst van producten bij ontvangst. Indien goederen beschadigd zijn, neem dan onmiddellijk contact met ons op en stuur foto's ter verificatie en oplossing.
2. Wij garanderen tijdige verzending, maar kunnen de levertijden van expresleveringen niet controleren. Ons verkoopteam zal de volgende werkdag trackingnummers verstrekken. U kunt zendingen volgen met de verstrekte nummers of contact opnemen met lokale expresbedrijfskantoren.
| Verzendmethode | Levertijd |
|---|---|
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 werkdagen |
| EMS | 10-15 werkdagen |
| HK Post Air Mail Register | 15-18 werkdagen |
| Handelstermen | FOB|EXW|CIF|CFR |
| Monsterbeschikbaarheid | JA |
| Standaard levertijd | 3-4 werkdagen |