| Merknaam: | SunshineOpto |
| Modelnummer: | ZON-D5050-12H1-143x50 |
| Moq: | 100 |
| Prijs: | need to negotiation |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal |
| Modelnr. | SUN-D5050-12H1-143x50 |
|---|---|
| PCB-afmeting | 50x70x1.5mm |
| PCB-circuit | 6 serie 2 parallel, voor SMD 3030 LED's @6V |
| LENZEN-afmeting | 50x50mm |
| Hoek | 143x50 graden |
| Lampjes | 12 LED's |
| Materiaal | PC anti UV |
| Lichtdoorlatendheid | 89% |
| Passende LED | SMD 3030/2835 |
| Werkuren | 50000+ |
| Garantie | 2 jaar |
| Kwaliteitsgarantie | Als u defecte artikelen ontvangt, stuur ons dan een e-mail met een foto van het defecte onderdeel. Wij sturen u een vervanging zonder extra kosten, of bieden restitutie aan |
![]()
| Verzendmethode | Levertijd |
|---|---|
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 werkdagen |
| EMS | 10-15 werkdagen |
| HK Post Air Mail Register | 15-18 werkdagen |
| Handelstermen | FOB, EXW, CIF, CNF |
| Monsterbeschikbaarheid | JA |
| Standaard levertijd | 3-4 werkdagen |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies