| Merknaam: | Sunshineopto |
| Modelnummer: | Zon-sl107-87 |
| Moq: | 100 |
| Prijs: | negotiate |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Paypal, Western Union, Geldgram |
| Modelnummer | SUN-SL107-87 |
|---|---|
| Hoofdbestanddelen | geleid glaslens, hoog vermogen geleid, koelbak |
| Grootte van de lens | Diameter 107 mm Hoogte 33 mm |
| Straalhoek | 75x135 graden (beschikbaar in verschillende hoeken van de lens) |
| Lensmateriaal | glas van borosilicaat |
| Match LED | 30-100W multichip COB led |
| Materiaal van warmteafvoeringen | Aluminiumoxidate |
| Overdraagbaarheid | 95% |
| Werktemperatuurbereik | -35°C tot +70°C |
| Garantie | 2 jaar |
| Kwaliteitsgarantie | Gebrekkige artikelen worden vervangen of gerestitueerd bij fotografisch bewijs |
| Doelmarkten | Wereldwijde verspreiding |
100W LED-straatverlichting voor hoofd- en snelwegen
Tunnel- en onderbrugverlichting
Verlichting van hoogmast, plein en havengebied
Industriële parken en wegverlichting voor logistiek
Optische upgrades voor HID-straat- en tunnelverlichting van 250 ∼ 400 W
| Verzendmethode | Leveringstermijn |
|---|---|
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 werkdagen |
| EMS | 10-15 werkdagen |
| HK Post Air Mail Register | 15-18 werkdagen |
| Handelsvoorwaarden | FOB, EXW, CIF, CFR |
| Beschikbaarheid van monsters | - Ja, dat klopt. |
| Standaard levertijd | 3-4 werkdagen |